Tanie kółko do przerobienia

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
Kalmar
Jeździ nawet tyłem
Posts:48
Joined:03 Nov 2016, 21:03
Model unicykla:bWheel U8 / KS14D
Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Kalmar » 13 Jan 2017, 07:30

Bat nie każdy jest taki jak Ty ;)
Nawet ja :D

Folthor,
Używka 12" która jest teraz na "alle" to 650zł - taniej u nas nie widziałem, na forum zagranicznym 150 usd za Airwheel X3, lepsze to około 500usd a jeszcze lepsze to 700-900 usd, na pocieszenie to nawet są na tym forum do sprzedania, więc możliwości są ale bez kasy to ciężko będzie :)
Pozdrawiam. Tomek.
Stargard - zachodniopomorskie.

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Folthor » 13 Jan 2017, 12:38

Technikum informatyczne, w którym całkowicie się nie odnajduje :P. Zostałbym przy tym co robie najlepiej - siłownia. Ale czy z pracy trenera i dietetyka których dzisiaj jest na pęczki, da sie coś sensownego zarobić? Ehh :P

User avatar
Glyyder0
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:10
Joined:05 Oct 2015, 00:19
Model unicykla:Solowheel

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Glyyder0 » 19 Jan 2017, 18:04

hehe, jako trener to ciezko, przynajmniej ja caly czas probuje i kokosow nie ma

ale mam znajomego dietetyka, ktory naprawde wkrecil sie mocno we wszystko, nawet zalatwia ludziom posilki bez fruktozy itp. i naprawde chwala jego efekty

takze jako dietetyk mozesz duzo zdzialac, zaczynajac np. od poczty pantoflowej. noo o ile jestes w tym dobry i bedziesz mocno zaangazowany, bo praca z ludzmi latwa nie jest :)

powdzenia, stary

Kalmar
Jeździ nawet tyłem
Posts:48
Joined:03 Nov 2016, 21:03
Model unicykla:bWheel U8 / KS14D

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Kalmar » 02 Feb 2017, 11:44

Pozdrawiam. Tomek.
Stargard - zachodniopomorskie.

_r1
Jeździ nawet tyłem
Posts:22
Joined:07 Jul 2016, 22:50
Model unicykla:KS16

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby _r1 » 02 Feb 2017, 13:35

No rzeczywiście Folthor kupił ale coś ucichł, mam nadzieje że się na nim nie zabił :lol:
Kalmar ty też byś kupił coś nowego, z pewnością wskoczyłbyś na inny level. Przestań męczyć tego "dziadka".

User avatar
Glyyder0
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:10
Joined:05 Oct 2015, 00:19
Model unicykla:Solowheel

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Glyyder0 » 02 Feb 2017, 15:41

daj spokoj, Kalmar dla wnukow chce zostawic :D

Kalmar
Jeździ nawet tyłem
Posts:48
Joined:03 Nov 2016, 21:03
Model unicykla:bWheel U8 / KS14D

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Kalmar » 02 Feb 2017, 16:17

Pozdrawiam. Tomek.
Stargard - zachodniopomorskie.

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Folthor » 02 Feb 2017, 23:11

Nie, nie zabiłem się jeszcze. Od zakupu dzisiaj był dopiero pierwszy dzień gdzie ani razu nie jeździłem, bo nie miałem kiedy. 30km/h starcza, ale na prostych rowerowych jednak chciałoby się przycisnąć jeszcze chociaż do tych 40 :P. Okleiłem oczywiście calutki według filmu na stronie (chyba z 1,5h mi to zajęło :P ) ale gleba była tylko jedna pierwszego dnia i wtedy sie przydały pianki.

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Bat » 02 Feb 2017, 23:30

Jakbyś miał 40 km/h to byś myślał "jednak chciałoby się przycisnąć jeszcze chociaż do tych 40" :P
Spokojnie ;-)
Z 30 km/h rowerzystów zostawiasz w tyle.
Przy takiej prędkości jedziesz 6-7 razy szybciej niż porusza się człowiek, czyli zamiast iść gdzieś godzinę, jesteś tam w mniej niż 10 minut.

To, że fajnie byłoby jechać więcej to się tylko tak wydaje ;-) Najgorsze jest, że drogi rowerowe bywają zdradliwe i potrafią mieć dziury lub wyboje, a te ciężko zauważyć przy dużych prędkościach i mogą zaskoczyć. Najlepsze co wtedy można zrobić to po prostu nie panikować i stać na kółku dalej.

A jak tam praca w ferie? Coś znalazłeś?
Widziałem, że ostatnio nawet Blok Ekipa sprzedaje własne odżywki :D

Teraz ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na swoje zdrowie, na dobrego dietetyka na pewno znaleźli by się chętni i to nawet ludzie, których już znasz ;-)

Folthor
Jeździ nawet tyłem
Posts:35
Joined:27 Dec 2016, 15:35
Model unicykla:Kingsong KS-16

Re: Tanie kółko do przerobienia

Postby Folthor » 03 Feb 2017, 00:07

Tak, wiem że zawsze chce się więcej, dobre i to, że te 35km/h wycisnąłem z KS-a :P Ostatecznie mama się nade mną zlitowała i mi kupiła, sam bym i tak nie mógł na raty, bo nie mam zdolności kredytowej. Mimo że ręce na mrozie odpadają, to na siłownie i tak kółkiem dojeżdżam bo sprawia mi to frajdę, ale do szkoły zacznę jeździć dopiero jak już śniegi stopnieją.
Widziałem odżywki Blok ekipy :P Absolutnie zwykłe wyróżniające się tylko fajnym opakowaniem, jednak na pewno zarobią nie mało na klientach nie znających tego sportu.


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron