Dziwne objawy - utrata stabilizacji w KS16, zaświecenie 4 LED

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
radoslaw
Jeździ bez problemu
Posts:18
Joined:23 Aug 2017, 10:33
Model unicykla:kingsong ks16
Dziwne objawy - utrata stabilizacji w KS16, zaświecenie 4 LED

Postby radoslaw » 11 Nov 2017, 10:43

Witam wszystkich :)
Niestety pech mnie prześladuje :lol: już się z tego śmieje i zastanawiam co następnym razem mnie spotka.
Tym razem po trasie wchodząc do domu nagle kółko samo wył. żyroskopy( prowadzone w pozycji pionowej - jechało ), światła boczne świeciły na zielono i pokazywały stan naładowania baterii.
Niestety żądne próby kładzenia na bok czy pionowania nie poskutkowały ( zero reakcji - nawet świateł ), mało tego przycisk wyłączający też nie reagował ( nie szło go nawet wył.).
Odłożyłem je na bok i cierpliwie czekałem.
Po około 2 minutach nagle zaczęło pikać i po chwili się wyłączyło.
Najlepsze jest w tym to ,że brakowało mi do 1000km 15 tylko.
Na tą chwilę łącząc się z nim nie mam żadnych przejechanych nawet metrów jakby urządzenie się zresetowało.
Problem nie problem lecz nie winno tak być gdyż nawet przy sprzedaży bądź kupnie warto było by wiedzieć jaki jest przebieg urządzenia ( nie wspomnę o własnej satysfakcji co do przejechanych km ).
Kilka dni wcześniej w pozycji pionowej miałem kilka piknięć wraz z lampkami czerwonymi w narożnikach taśmy ledowej czyli z jednej strony kółka 4 sztuki po czym weszło w normalny tryb hm
Czy jest możliwość otrzymania informacji co poszczególne diody w danych miejscach wskazują i co mogło być powodem tych usterek bo nie wyobrażam sobie powyższych sytuacji podczas jazdy.
Pozdrawiam

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Dziwne objawy

Postby Adrian » 13 Nov 2017, 06:43

Witam!

To, co opisujesz, to niestety jeden z błędów nowej aplikacji.

Zaświecenie 4 bocznych ledów oznacza zresetowanie urządzenia, często razem z numerem seryjnym.

Czy obecnie w aplikacji widzisz swój numer seryjny?

Nowa aplikacja ma jednak kilka nowych, poważnych błędów, które producent właśnie rozwiązuje.
Dzisiaj napiszemy o tym newsa i wyłączymy pobieranie nowej wersji aplikacji.

Gdyby ktokolwiek widział ten sam problem z 4 LEDami, prosimy samemu nic nie robić tylko od razu zgłosić się do nas. Będziemy w stanie zażegnać problem.
Najważniejsza kwestia to nie aktualizować oprogramowania, kiedy 4 LEDy się świecą, gdyż grozi to uszkodzeniem urządzenia.

Na chwilę obecną odradzam używać nowej aplikacji. Póki problemy nie zostaną rozwiązane, lepiej wrócić do poprzedniej wersji.

Jeśli problem sam przejdzie, tj. monocykl zresetuje się, zachowując swój numer seryjny, nie ma zagrożenia i można nadal jeździć.

Dobra informacja jest taka, że ten problem nie pojawia się w trakcie jazdy, ale właśnie kiedy zwolnimy do zera (wtedy zabezpieczenie przed wyłączeniem napędu zostaje zdezaktywowane).

Będziemy informować o postępach naprawy tego błędu.

Pozdrawiam

radoslaw
Jeździ bez problemu
Posts:18
Joined:23 Aug 2017, 10:33
Model unicykla:kingsong ks16

Re: Dziwne objawy - utrata stabilizacji w KS16, zaświecenie 4 LED

Postby radoslaw » 14 Nov 2017, 09:29

Witam
Obecnie korzystam z programu DarknessBot na którym pokazuje mi nr urządzenia.
Pytanko kiedy można liczyć na poprawny link do aplikacji KingSong by takie historie nie miały miejsca i czy przywrócenie tych km przejechanych jest możliwe.
Pozdrawiam

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Dziwne objawy - utrata stabilizacji w KS16, zaświecenie 4 LED

Postby Adrian » 16 Nov 2017, 00:24

Witam,

Przywrócenie licznika kilometrów niestety nie jest możliwe.
Skoro numer urządzenia pozostał w pamięci to poza licznikiem wszystko jest OK.

Tutaj nasz news w tej sprawie:
https://www.elektrycznemonocykle.pl/wst ... ong-c__318

Link do działającej wersji aplikacji:
https://www.elektrycznemonocykle.pl/kin ... lna-c__162

Pozdrawiam


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests