Gdzie kupić KingSong, GotWay, IPS?

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+
Re: Gdzie kupić KingSong, GotWay, IPS?

Postby Bat » 21 Dec 2016, 06:54

Update:

Od teraz będziecie mogli kupić nowe kółka Kingsong KS-16, KS-14 oraz IPS Zero w naszym sklepie :-)

Oczywiście wszystko na gwarancji i z serwisem w Polsce.

Obowiązują świąteczne ceny i wysyłka free :-)

User avatar
Yakuza
Jeździ nawet tyłem
Posts:29
Joined:15 Mar 2016, 03:54
Model unicykla:Gotway ACM 16/ Msuper v3s

Re: Gdzie kupić KingSong, GotWay, IPS?

Postby Yakuza » 26 Dec 2016, 19:17

KS-16 fajny sprzęcik ale własnie dzisiaj zamówiłem Msuper v3 + z baterią 1600Wh 80V. Zapłaciłem $ 1,911.00 . Czekam na dostawę i nowe wrażenia. ACM 16 dostanie mój syn. Miałem do wyboru Msuper v3 lub Monster 22 - Monster bedzie za rok, chyba ze GW wypuści jeszcze coś innego , szybszego i wiekszego .
Żyję bo nie mam na trumnę

Lukas
Zainteresowany
Posts:5
Joined:01 Nov 2016, 01:31
Model unicykla:v8

Re: Gdzie kupić KingSong, GotWay, IPS?

Postby Lukas » 11 Jan 2017, 22:23

Widze ze jest jeszcze osoba co lubi kola zmieniac tak jak ja jamialem juz pare kulek gotway ips ninebot inmotion king song powyzej 16 cali to juz sa dlamnie zaduze w miescie to nie nawet pozanim to bardziej dla kogos z miasteczek wsi gdzie chce dojechac..22 cali to juz dlamnie zdecydowanie zaduzo mocny silnik wiadomo ale waga i wielkosc za duze

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Gdzie kupić KingSong, GotWay, IPS?

Postby Bat » 16 Jan 2017, 22:22

Oglądałem Monstera, faktycznie przerost formy nad treścią :-D
Elektryczne kółka miały właśnie być małym transportem osobistym, a Monster już mały nie jest, prędzej taki na bagażnik rowerowy zamontować niż do bagażnika w samochodzie ;-)

Wierzę, że jest mega stabilny i w ogóle, a do tego super szybki, ale jak ktoś chce się zabić to polecam zrobić to w starym stylu... na motorze :-D


Return to “Sklepy”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron