Warszawa i okolice

Chcesz spotkać się i pojeździć na monocyklu z innymi ludźmi w okolicy? Nie wiesz co kupić i chcesz zobaczyć jak w praktyce wygląda sprzęt innych? A może po prostu chcesz umówić się na piwo w wolnej chwili? Zajrzyj tutaj
graza
Jeździ nawet tyłem
Posts:25
Joined:14 Feb 2016, 18:41
Model unicykla:Ninebot One E
Warszawa i okolice

Postby graza » 18 Mar 2016, 20:56

Witajcie bracia i siostry w kółku!
Aplikacja Ninebota pokazuje mi parę osób logujących się czasem w szeroko pojętej okolicy.
Widziałam już Airwheele w użytku, słyszałam o Ninebotach od znajomych, którzy gdzieś tam kogoś na nich widzieli - czyli jest tu gdzieś jakaś cywilizacja :)
Ktoś może chętny do kontaktu lub wspólnych przejażdżek?

GexN
Zainteresowany
Posts:7
Joined:02 Jun 2016, 08:41
Model unicykla:Obecnie InMotion V5F+, kiedyś Airwheel X3

Re: Warszawa i okolice

Postby GexN » 02 Jun 2016, 22:12

Cześć, jeżdżę na trochę wolniejszym kółku (Airwheel X3), ale z chęcią wybiorę się na jakiś wypad. Najchętniej gdzieś w okolicach centrum. Kontakt najlepiej na priv :)

oklit
Raczkuje
Posts:1
Joined:06 Jun 2016, 13:38
Model unicykla:bWheel U8

Re: Warszawa i okolice

Postby oklit » 06 Jun 2016, 13:42

..bry

Ja z kolei od bardzo niedawna ujeżdżam bWheela U8. Również centrum.
Mało jeszcze nas na ulicach (właściwie to i ja dopiero dzisiaj pierwszy raz pojechałem na kółku do pracy), ale zdarza mi się czasem kogoś dostrzec. W weekend widziałem kogoś na ul. Smolnej, zmierzającego w stronę boiska (nie wiem na czym, bo za daleko byłem) - może to ktoś z Was? :)

Rusty
Raczkuje
Posts:2
Joined:31 Jul 2016, 23:22
Model unicykla:Ninebot One E/E+

Re: Warszawa i okolice

Postby Rusty » 01 Aug 2016, 00:02

Czerwiec, Smolna, hmm, to moglem być ja, na NB1E. Robiłem sobie trasę z pracy, Jerozolimskimi, Smolną, ścieżką parkową w dół (obok schodów), do BUW, potem do Browarnej, na górę do Krakowskiego, przez Teatralny i Saski do Grzyba i do WKDki.

Teraz robię codzienną trasę spod Pruszkowa do centrum Wa-wy, do pracy i z powrotem. Szukam nowych skrótów, objazdów, bezpieczniejszych, niższych krawężników.
A po Warszawie różnie, kręcę się w okolicach Pekinu, pl. Konstytucji, Zbawixa, Bulwarów Nadwiślańskich. Doładowuję się w pracy i po kawiarniach/knajpkach (jeśli mają gniazdka).

Robi Bobi
Raczkuje
Posts:2
Joined:28 Nov 2016, 18:55
Model unicykla:BWheel, KingSong KS16

Re: Warszawa i okolice

Postby Robi Bobi » 02 Dec 2016, 20:18

Ja bywam w Ursusie, bywam bo czesto wyjezdzam. Taka praca, Na obecną chwile mam 2 kółka. Jeśli ktoś chce mogę udostępnić jedno, Być moze jest mozliwosc posmigania na torze katringowym XDrive, tam bezpiecznie mozna sie uczyc, opony i super nawierzchnia, ale to musze ustalic wczesniej z wlascicielem. Pewnie dalo by rade. Chlopaki z rogu przy Orlenie mówili, ze ktos jeszcze tamtedy smiga, ale sie nie spotkalismy, A gdzie kolega? Bo bywalo was dwoch.

Rabnej
Raczkuje
Posts:1
Joined:03 Jul 2017, 11:27

Re: Warszawa i okolice

Postby Rabnej » 17 Jul 2017, 16:59

Witam :D
Od tygodnia latam na ks14d na trasie Gieldowa-pkp Ochota. Jak pojawi się jakieś spotkanie na jednym kółku to chętnie dołączę.

UltraKopytko
Raczkuje
Posts:1
Joined:24 Sep 2017, 12:16

Re: Warszawa i okolice

Postby UltraKopytko » 18 Nov 2017, 21:29

W tej chwili zdaje się że nikt poza mną po Warszawie nie śmiga na kółku. Ale może się mylę? Ninebot E+, okolice Śródmieścia.

zeus78
Zainteresowany
Posts:7
Joined:05 Oct 2016, 11:50
Model unicykla:Kingsong K16

Re: Warszawa i okolice

Postby zeus78 » 21 Nov 2017, 12:50

Mylisz się kolego. Znam 5 osób na KSach z Wawy i dwie na Imo, a wiem że jest więcej. Musisz lepiej się rozglądać :)

pr30
Zainteresowany
Posts:5
Joined:10 Jun 2017, 15:29
Model unicykla:Kingsong KS 16

Re: Warszawa i okolice

Postby pr30 » 08 May 2018, 14:56

Jest może w stolicy ktoś z KS-16S? Chętnie bym się przekonał czy jest istotna różnica w stosunku do standardowego KS-16.

edyta Lebrin
Raczkuje
Posts:1
Joined:16 May 2018, 20:04
Model unicykla:Gotway

Re: Warszawa i okolice

Postby edyta Lebrin » 16 May 2018, 20:09

Hej hej wlasnie od wczoraj mam moje pierwsze kolko kto mnie nauczy jak sie na tym jezdzi?!! Nie moge ujechac wiecej niz 3 metry i trace rownowage czy to cos nie tak z kolem czy ze mna?
Last edited by edyta Lebrin on 22 May 2018, 12:24, edited 1 time in total.


Return to “Ludzie w Twojej okolicy”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron