Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03
Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby szaroczek » 04 Oct 2018, 11:47

Dzień dobry. Jestem na forum nowy. Ostatnio wszedłem w posiadanie pierwszego poważnego używanego monocykla KingSong KS16C, zakupionego przez poprzedniego właściciela w "elektryczne monocykle", i który jest jeszcze na gwarancji.

Odnośnie tego koła 27 września bieżącego roku zwróciłem się w formie e-mailowej do pierwotnego sprzedawcy i gwaranta, "elektryczne monocykle", z zapytaniem o charakterze techniczny. Napisałem wówczas na adres emailowy serwisu. Ponieważ, nawet pomimo wysłania dwóch dodatkowych emaili przypominających, nikt nie odpisał na mój list, napisałem kolejnego emaila na drugi z podanych na stronie portalu adres, tym razem skierowany do sklepu. Ponieważ tu również nie nastąpiła żadna reakcja, więc napisałem po raz kolejny na ostatni z dostępnych na stronie adresów emailowych, mianowicie do biura; również bezskutecznie.

Powyższa sytuacja wydaje mi się przynajmniej zdumiewająca tym bardziej, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że do przedsiębiorstwa tego nie jest udostępniony żaden nr telefonu, na który można by zadzwonić i różne kwestie wyjaśnić, a tą niewygodną okoliczność ma kompensować zachęcająca deklaracj umieszczona w zakładce "kontak", a głosząca, że "Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy mailowo"... Czy ktoś może zasugerować mi, na czym polega mój problem braku kontaktu emailowego z firmą "elektryczne monocykle", lub jak efektywnie z jej administracją można się skontaktować? Z góry dziękuję za każdą skuteczną sugestię. Pozdrawiam

ctx13
Raczkuje
Posts:4
Joined:13 Sep 2018, 07:55
Model unicykla:Inmotion V8

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby ctx13 » 04 Oct 2018, 13:53

He he, witaj w klubie ;) Też czekam na odpowiedź już 3 tygodnie. Na pocieszenie moge powiedzieć, że jedną odpowiedź otrzymałem i to dość szybko, czyli ktoś tam w ogóle istnieje, no ale potem cisza. Skoro to forum jest utrzymywane na stronie EM to zakładam że ktoś z EM to przeczyta i się zreflektuje. No bo drodzy Państwo, skoro faktycznie nie podajecie telefonu to chociaż sprawniej odpisujcie na maile ;)
Pozdrawiam!

lkowalski
Raczkuje
Posts:2
Joined:01 Jul 2018, 15:59
Model unicykla:inmotion V10F

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby lkowalski » 04 Oct 2018, 21:40

Kontakt z firmą w tej chwili jest trudny to fakt, ale jest to spowodowane akcją serwisową związaną z usuwaniem niedociągnięć fabrycznych pierwszej partii monocyklów Inmotion v10f. Z tego co wiem mają pełne ręce roboty, dlatego zalecam wyrozumiałość i cierpliwość. Z mojego doświadczenia wiem ze to firma solidna, sam czekam na rozwiązanie swojego problemu. Dajmy im chwilę, odpowiedzą na pewno. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i entuzjastów jednokółek. Leszek.K.

ctx13
Raczkuje
Posts:4
Joined:13 Sep 2018, 07:55
Model unicykla:Inmotion V8

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby ctx13 » 04 Oct 2018, 22:22

Cóż, wiadomo, że są różne sytuacje i można to oczywiście uwzględnić. Ale trzeba o nich wiedzieć, zatem takiej informacji jak od Ciebie, jak rozumiem również klienta oczekiwałbym od firmy. Zwłaszcza w przypadku kiedy tak jak inicjator wątku pisze się maile przypominające na różne adresy. Wystarczyłby krótki mail z potwierdzeniem otrzymania i informacją, że odpowiedź nastąpi z opóźnieniem. Można też dać informację na stronie o opóźnieniach. A w takiej formie kiedy przy braku kontaktu telefonicznego maile są po prostu ignorowane niestety źle to wygląda. Tak czy inaczej dzięki za te informacje, przynajmniej cokolwiek wiadomo. Również pozdrawiam :)

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby Adrian » 04 Oct 2018, 22:57

Dziękujemy za uwagi.

Jesteśmy świadomi problemu z komunikacją w ostatnim czasie. Z tego względu już do naszego grona dołączył szereg nowych osób, które są w trakcie szkolenia (co też wymaga czasu).

Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Niedługo czas odpowiedzi będzie już błyskawiczny, dzięki rozszerzeniu naszego działu supportu oraz dzięki planowanemu wdrożeniu systemu zgłoszeń (dla klientów będzie to sposób na priorytetowe otrzymanie konkretnej pomocy).

Obecnie pracujemy również w weekendy, więc mogą Państwo spodziewać się odpowiedzi w najbliższym czasie.

W międzyczasie nasi administratorzy serwera dokonywali rekonfigurację poczty i kilku usług. Możliwe jest więc, że nieduża część wiadomości nie dotarła.
Prosimy więc najlepiej o ponowienie wysyłki wiadomości (a jeśli było ich więcej - złączenie w jeden email) i wysłanie jeszcze raz na serwis@.

Wiadomości pilne (np. kwestie serwisu, napraw itp.) prosimy oznaczyć także słowem "Pilne" na początku tematu wiadomości.

Na koniec jeszcze raz podkreślę, że robimy co w naszej mocy, by komunikacja odbywała się w ekspresowym tempie, o każdej porze.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Pozdrawiam,
Adrian z ElektryczneMonocykle.pl

Ajgor
Raczkuje
Posts:4
Joined:03 Oct 2018, 08:07
Model unicykla:OneC+

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby Ajgor » 05 Oct 2018, 12:40

Dlaczego nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych ?

szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby szaroczek » 05 Oct 2018, 13:37

Dziękuję wszystkim za pomoc. Całkowicie zgadzam się z "ctx13"; wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, zdażają się różne sytuacje, nawalają urządzenia i technologie, ale w takich okolicznościach wypadałoby choćby wyjaśnić sytuację i tyle niepotrzebnych emocji mogłoby się oszczędzić człowiekowi. Co do firmy "elektryczne monocykle" ja również słyszałem, że to zacna firma, tym bardziej jej zachowanie w moim powyżej opisanym przypadku żenowało... Właśnie, zgodnie z sugestią "Adriana", wysłałem ponownie moje zapytanie na adres "serwisu" z nadzieją, że wreszcie otrzymam oczekiwaną odpowidź. Pozdrawiam wszystkich.

szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby szaroczek » 12 Oct 2018, 12:39

Z satysfakcją pragnę niniejszym poinformować, że na dzień dzisiejszy mój kontakt z firmą "elektryczne monocykle" został przywrócony. :-)

Pozdrawiam

szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby szaroczek » 16 Oct 2018, 18:33

Cóż, wygląda na to, że kontak z "elektryczne monocykle" jest ponownie utracony... :-/ Była obietnica złożona przez "Adrian" na innym wątku, że w zeszłym tygodniu miały pojawić się dętki 16", ale ani się nie pojawiły, ani nikt nie wydaje się być skory do skomentowania tej okoliczności, nawet "Adrian"... :-/

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: Poszukiwanie kontaktu z firmą "elektryczne monocykle"

Postby Adrian » 22 Oct 2018, 18:07

Dętki niestety zdążyły się wyprzedać w ciągu kilku godzin. Zapotrzebowanie przerosło nasze oczekiwania, dlatego w drodze jest już kolejny, większy transport.

Pozdrawiam


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron