naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Tutaj można pytać o wszystko dotyczące "elektrycznych kółek".
szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03
naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Postby szaroczek » 22 Oct 2018, 11:59

Dzień dobry. Zepsół mi się mój KS16C na gwarancji, zakupiony w "elektryczne monocykle". Aluminiowy wspornik jednego z pedałów zaczął ocierać o koło; z ostatniej wycieczki powróciłem kilka kilometrów piechotą prowadzą pojazd ręcznie w celu uniknięcia dalszego rysowania obudowy silnika. Jeśli dobrze rozumiem mamy tu do czynienia z typową wadą w tych modelach, jaką jest zbyt cienka/słaba ośka, która zaczęła się prawdopodobnie wyginać i pewnie w krótce zechce się całkiem złamać. Niestety, kontakt z firmą - sprzedawcą i gwarantem - znowu zanikł; od wielu dni nikt ponownie nie odpisuje na emaile, ani nie reaguje na wpisy na forum... Czy ktoś mógłby tu jakoś pomóc...?

Dziękuję i pozdrawiam

P.S.
Tak przy okazji, jeśli moża zapytać: Jakiś czas temu w emailu do "elektryczne monocykle" podałem nr faktury zakupu tego koła z zapytaniem, czy w tym egzemplarzu, "po liftingu", były już montowane ośki większe - 12 mm, czy jeszcze te cieńsze - 10mm. W odpowiedzi otrzymałem sugestię, że już te większe, ale poproszono mnie o wysłanie zdjęcia pedała, na podstawie którego miano ocenić, jaka to dokładnie edycja tego monocykla: starsza, czy nowsza. Zdjęcie to już dawno temu wysłałem do "elektryczne monocykle", ale niestety nie otrzymałem już obiecanego komentarza w tej sprawie. Załączam je zatem do tego posta z uprzejmym zapytaniem do ekspertów, czy to jest nowsza generacja KS16C, czy starsza?
Last edited by szaroczek on 22 Oct 2018, 12:06, edited 2 times in total.

szaroczek
Jedną nogą na kółku :-)
Posts:12
Joined:04 Oct 2018, 11:03

Re: naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Postby szaroczek » 22 Oct 2018, 12:02

Kilkakrotnie próbowałem dodać do posta załącznik w postaci pliku zdjęciowego, ale bezskutecznie. Na czym polega problem...? :-/

User avatar
Adrian
Site Team
Posts:53
Joined:23 Jan 2017, 20:18

Re: naprawa reklamacyjne w "monocykle elektryczne"

Postby Adrian » 22 Oct 2018, 18:05

Jeśli chodzi o wiadomości serwisowe, prosimy je kierować na email serwis@elektrycznemonocykle.pl zamiast na forum.

W systemie nie widnieje żadne zgłoszenie gwarancyjne od Pana.

Pozdrawiam


Return to “Ogólne pytania i dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests